02188562210

کارپیل اندیش

ZWZ

برای مشاهده اطلاعات برند کلیک کنید
بیشتر بدانید

TMB

برای مشاهده اطلاعات برند کلیک کنید
بیشتر بدانید

معرفی کامل بلبرینگ چینی

تاریخچه بلبرینگ در چین

همانطور که مستحضر هستید، چین یکی از قطب های بزرگ اقتصاد جهان را تشکیل می دهد. این کشور در اکثر صنایع جزو پیشتازان است. از جمله این صنایع بیرینگ ها هستند. کتاب های چینی باستانی نشان می دهد که چین از اولین کشورهایست که بیرینگ محور را اختراع کرد. اختراع این مدل بلبرینگ چینی در نمونه های چرخ سفالگیری که مرتبط با 8000 سال قبل بوده و یافت شده است، باز می گردد. اما توسعه صنعتی ماشین آلات چینی به سال 2002 باز می گردد؛ درست زمانی که اواخر سلسه چینگ بود و جنبش غربی گشتن رخ داد.

 بلبرینگ و رولبرینگ چینی بخریم یا نه

اینکه چه بیرینگی با چه ویژگی و یا حتی برندی باید تهیه کنید، وابسته به شرایط شما و بودجه ای که برای این کار مدنظر دارید، می باشد. به طور کلی عموم باور دارند که بلبرینگ چینی قیمت و کیفیت پایینی نسبت به انواع آلمانی و آمریکایی دارند. درست است که بسیاری از برندهای چینی، این موضوع درباره اشان صدق می کند اما این موضوع صد در صدی نیست و برخی از برندهای بلبرینگ چینی هستند که کیفیتی معادل برترین برندهای دنیا دارند.

قیمت این گونه بیرینگ ها هم به طبع همچون سایر برندهای چینی پایین نیست اما از انواع آمریکایی و اروپایی آن همچون بلبرینگ SKF، مناسب تر است. اگر این موضوع را در نظر داشته باشید که کشور چین به بسیاری از کشورهای دنیا، محصولات خود را صادر می کند، این نتیجه که لزوما تمام محصولات آن از کیفیت برابر و پایین برخوردار نیستند، برایتان ملموس خواهد بود. بنابراین اگر برند درستی را انتخاب کنید، پاسخ ما به این سوال شما بله است. چرا که با هزینه ای کم تر می توانید کیفیتی برابر با برترین برندها را تجربه کنید.

  بلبرینگ چینی یا بلبرینگ استوک

بسیاری از مصرف کنندگان تصور می کنند که با خرید بلبرینگ استوک، نیازهایشان مرتفع می گردد؛ اما این گونه نیست. تجربه های عملی از این کار نشان داده است بلبرینگ های استوک برای مصرف در صنایع، مناسب نیستند. این موضوع با در نظر گیری اینکه بیرینگ یک قطعه مصرفی است و در طول زمان دچار فرسودگی می گردد، قابل درک تر است.

به جای استفاده از انواع استوک ها به شما انتخاب بلبرینگ چینی ارزان همچون بلبرینگ tmb با کیفیت قابل قبول را پیشنهاد می کنیم. اما اکیدا توصیه می کنیم از بلبرینگ استوک در دستگاه های خود استفاده نکنید و با این ریسک، سلامت تجهیزاتتان را به خطر نیاندازید.                                                                        بلبرینگ چرخ سفال چینی

لیست قیمت بلبرینگ چینی

عوامل گوناگونی بر لیست قیمت بلبرینگ چینی اثر گذار است که به آن می پردازیم:

 • کیفیت بیرینگ
 • برند سازنده
 • مقدار توان حمل بارها
 • ویژگی های خاص مورد نیاز از بیرینگ با توجه به شرایط عملیاتی

در فایل زیر لیست قیمت بلبرینگ Tmb و zwz قابل مشاهده است. که هر لحظه می توانید برای اطلاع از قیمت آن ها با کارپیل اندیش در تماس باشید.

لیست محصولات

بلبرینگ چینی ارزان

با افزایش تورم و فشارهای اقتصادی، تقاضا جهت بلبرینگ ارزان قیمت بالا رفت. در نتیجه فروش بلبرینگ چینی در این سال های اخیر افزایش یافته است. چرا که برندهای چینی معمولا از بیرینگ های ارزان محسوب می گردند. اگر قصد خرید بلبرینگ با برندهای چینی قیمت مناسب و کیفیت بالا را دارید، می توانید از طریق کارپیل اندیش اقدام کنید.

نمایندگی فروش بالبرینگ چینی

متاسفانه برخی از افراد سودجو خود را به دروغ نماینده برند های مختلف معرفی می کنند و جنس با کیفیت یا قیمت مناسب تحویل مشتری نمی دهند. دقت داشته باشید حتما مدرک ادعای این افراد را بررسی کنید بعدا دچار مشکل نشوید. مجموعه کارپیل اندیش دارای نمایندگی رسمی از دو برند بلبرینگ چینی با کیفیت، به نام های ZWZ و TMB می باشد که گواهی هر دو نمایندگی در سایت آن قابل مشاهده است. برای خرید انواع بلبرینگ و رولبرینگ با شماره 02188562210 در ارتباط باشید.

نمایندگی فروش بلبرینگ چینی

انواع برند بیرینگ چینی

طیف گسترده از برند های چینی هستند که بیرینگ ها را تولید می سازند از جمله: DPI , DTEC , DYZV , KG , PFI , SMS , FYT , FKD , HPK و MRC   که در ادامه ما به برخی از مدل های معروف می پردازیم:

 • :KG این برند در سال 1968 ایجاد شد. بلبرینگ چینی kg دارای ایزو 9001 می باشد. ضمنا دفتر مرکزی در دبی می باشد.
 • ZWZ: zwz به صورت مداوم ار پیشروان بیرینگ ها هست. کیفیت بالای این محصول مصرف کنندگان بسیاری را به  سمت  خود می کشاند.
 • Tmb: یکی از مجموعه های بزرگ موجود در چین، برند Tmb  است. این برند همانند ZWZ  بیرینگ های با کیفیت را تولید می کند.

بهترین برند بلبرینگ چینی

گاهی افراد با در نظر نگرفتن شرایط عملیاتی خود به خرید بیرینگ می پردازند و به خاطر همین سهل انگاری با طول عمر کوتاه بیرینگ مواجه می گردند. در چنین شرایطی ممکن است تصور کنند این اتفاق به دلیل کیفیت نامناسب بیرینگ است در حالیکه این طور نباشد. با توجه به تجربه مشتریان، به طور کلی برای خرید بلبرینگ چینی ما برندهای zwz و tmb  را به شما به عنوان بهترین برندهای بلبرینگ چینی توصیه می کنیم.

بلبرینگ های چینی سفارشی

گاها افراد با توجه به صنعتی که دارند، ممکن است به ابعادی از بلبرینگ نیاز پیدا کنند که در حالت عادی در کدهایی که ب صورت پیش ساز هستند، وجود ندارد. در چنین شرایطی که نیاز به بلبرینگ های خاص دارید هم کارپیل می تواند همراه شما باشد و مورد درخواستیتان را با توجه به نیاز شما فراهم آورد.

 خرید و فروش بلبرینگ چینی

همانطور که قبلا ذکر شد، امروزه با توجه به اینکه مصرف کنندگان عزیز به کیفیت خوب برخی برندهای چینی پی برده اند و نیز از نظر بودجه افراد نسبت به گذشته محدود تر هستند، خرید و فروش بلبرینگ چینی افزایش یافته است.

خرید و فروش رولبرینگ چینی

عمر رولبرینگ چینی

طول عمر بیرینگ های چینی نیز هم چون تولیدات سایر کشور ها علاوه بر کیفیت تولید، به انتخاب درست و متناسب شرایط و هم چنین نگهداری درست مربوط می گردد. چرا که برخی از صنایع نیاز به بیرینگی دارند که قابلیت کار در محیطی با مواد شیمیایی را داشته باشد و دچار خوردگی و زنگ زدگی نشود. تجهیزاتی دیگر ممکن است نیاز به موردی داشته باشند که در گرد و خاک دچار سایش تولید چاله نشود.

تشخیص قطعه اصلی و تقلبی

بهترین راهی که می توانید بلبرینگ چینی اصل و تقلبی را از هم متمایز سازید، توجه به ظاهر آن است. مواردی که در ظاهر باید بررسی کنید، به شرح زیر می باشد:

 • نحوه کارتن بسته بندی
 • رنگ های به کار رفته در بسته بندی
 • فونت و اندازه آنها
 • طرح روی پک بسته بندی

منبع: tflbearing

china-bearing-manufacture