02188562210

کارپیل اندیش

درباره ما

شرکت کارپیل اندیش در ابتدای سال 1400 در حوزه بازرگانی قطعات صنعتی انواع یاتاقان، بلبرینگ و رولربیرینگ، با شعار «با آگاهی بخشی و بهبود عملکرد، آسایش خاطر مصرف کنندگان را تضمین می کنیم» تاسیس گردید. این شرکت با شناخت نیاز به ارتقا دانش فنی، بهبود عملکرد، تضمین کیفیت و قرار دادن این موارد در کنار یک دیگر برای تامین آسایش خاطر مشتری و کم کردن دغدغه آنها هنگام خرید به این نتیجه رسید که در این مسیر به منظور آسایش حال مشتریان، تامین قسمتی از نیاز صنایع مهم و اساسی کشور را در دست بگیرد.

این شرکت با توجه به شناخت از بازار جهانی، منطقه ای، اعتبار اعضای هیات مدیره، موفق گردید تا نمایندگی فروش شرکت بیرینگ سازی TMB چین و همچنین نمایندگی رسمی فروش شرکت بیرینگ سازی ZWZ چین را در ایران اخذ نماید. که هر دو از برندهای درجه یک و معتبر جهانی می باشند.

ما در پی آن هستیم تا رابطه بین خریدار و تامین کننده همواره رابطه ای برد- برد باشد.

شرکت کارپیل اندیش با جدیت و تلاش مضاعف همواره محصولات خود را با کیفیت بالا و هزینه مناسب تضمین کرده تا بهره برداران سخت کوش بهترین استفاده را در این راه داشته باشند. هم چنین در قبال تمامی کسانی که از محصولات و خدمات این شرکت استفاده می کند خود را مسئول می داند​​​​​​​.​​​​​​​

شرکت کارپیل اندیش مشتاقانه با نگاه به آینده چشم انداز خویش را در گرو تحقق توسعه پایدار ، مراقبت از محیط زیست و حفظ منابع طبیعی، ارائه خدمات فنی مهندسی و تامین محصولات با کیفیت با استفاده از توانایی و انرژیی بالا و ظرفیت های موجود در صنعت تعریف کرده است.

ارزش های اصلی شرکت عبارتند از: بروز رسانی و انتقال دانش فنی، عملگرایی با بهبود روش های موجود، صداقت و ضمانت اجرایی در کار، که این ها خود بازتابی جامع از حرفه ای اخلاقی و روحیه گروهی سازمان می باشد.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

ویدیو معرفی شرکت

گواهی نامه های استاندارد

ISO 45001
ISO 9001
HSE-MS
IMS
ISO 14001