02188562210

کارپیل اندیش

معرفی برند بلبرینگ TMB

بلبرینگ tmb یا یاتاقان‌ راه‌آهن چنگدو تیانما، در منطقه چنگدو شهر Qingbaijiang، واقع شده است. شرکت گروه – دولت اصلی در ژانویه 2002 با سرمایه ثبت شده 600 میلیون یوان، مساحت 400 هزار متر مربع، 1800 نفر پرسنل، تاسیس شد. این مجموعه جزو اولین شرکت هایی هست که دارای “مواد، یاتاقان ها و تجهیزات” سه صنعت اصلی یکپارچه سازی زنجیره ای صنعت بلبرینگ چین را دارد.

محصولات TMB همچون بلبرینگ zwz به طور گسترده ای در حمل و نقل ریلی، نیروگاه های باد، کشتی سازی، متالوژی، بنادر، موتور، ماشین آلات مهندسی و محصولات نظامی و سایر زمینه ها استفاده شده است. بلبرینگ چینی در صنعت مواد تجهیزات بیرینگ در رتبه های اول قرار دارد. یاتاقان های توربین بادی و بلبرینگ TMB ریلی  اولین تولید و فروش در این حوزه در کشور چین بوده و به بیش از 10 کشور و منطقه در سرتاسر جهان به عنوان کیفیت برتر بین المللی صادر شده است!

اکنون دارای خروجی سالانه 20 هزار مجموعه ظرفیت تولیدو تجهیز ماشین آلات بزرگ است. چنگدو تیانما تولید کننده فولاد آلیاژی با کیفیت بالا، مواد یاتاقان، بیرینگ هایی با دانش تحقیقی و توسعه مستقل است. این شرکت توانمندی ساخت بیش از 8 هزار محصول در 10دسته بندی اصلی را داراست. گستره‏ ی تولیدات این شرکت از بازه 5 میلی متر در قطر داخلی تا شعاع 12 متر در قطر خارجی می باشد. از ویژگی های منحصر به فرد مجموعه بلبرینگ TMB می توان به خط تولید فولاد آن اشاره کرد، که امکان ساخت بیرینگ های سفارشی با آلیاژهای متفاوت را فرآهم می سازد.

تاریخچه برند

2002- تولید و تعمیرات اساسی بیرینگ راه آهن

2005-  در برنده اولین جایزه اول از وزارت راه آهن در ارزیابی کیفیت

2005- دریافت عنوان “برند معروف چینی” توسط بلبرینگ tmb

2009- دریافت عنوان “شرکت High Tech “

 همچنین در ماه اکتبر، اولین بلبرینگ بیل مکانیکی تحویلی را ساخت که چنگدو تیانما را به صنعت ماشین آلات مهندسی بین‌المللی معرفی کرد.

2013- کسب گواهینامه محصول راه آهنی توسط CRCC

TMB در ایران

شرکت کارپیل اندیش، نمایندگی رسمی بلبرینگ tmb را داشته و محصولات این برند را عرضه می کند. برای خرید بلبرینگ tmb و یا اطلاع از قیمت های آن می توانید به صفحه فروشگاه مراجعه فرمایید.

 

در این ویدیو می توانید با محیط کارخانه و شرکت بلبرینگ tmb آشنا شوید. هم چنین مواردی از تاریخچه و جزییات شرکت از جمله تعداد کارمندان اعلام می گردد.

منبع: tmb