02188562210

کارپیل اندیش

معرفی برند بلبرینگ ZWZ

خرید بلبرینگ از دغدغه های اساسی صنایع مختلف است. یکی از پیشروان مطرح بیرینگ در چین، بلبرینگ ZWZ می‌باشد. این برند در آغاز  کار خود بیرینگ مخصوص کامیون های سنگین، واگن، قطار، خودرو و توربین های بادی را تولید می کرد. به تدریج، طی نیم قرن فعالیت، با رشد صنعت گروه ZWZ نیز به مجموعه ای مدرن و تولید کننده تجهیزات اساسی از نظر فنی، تبدیل شد.لازم به ذکر است که این برند در رشد صنعت بیرینگ چین سهم به سزایی دارد.

در سال 1938 ZWZ در چین راه اندازی شد و با تمرکز بر تولید بیرینگ امروزه به یکی از قطب های برتر این صنعت، تبدیل شده است. هلدینگ ZWZ متشکل از 9 مجموعه تولید در داخل و خارج از کشور چین، 10 بخش و 30 شرکت تابع می باشد که حاوی دو برند ZWZ و KRW می گردد. بیش از 20000محصول آن، حاوی استاندارد های جهانی از ID  20 میلی متر تا OD 16 متر می باشد. این محصولات عمدتا در تجهیزات صنعتی، راه آهن، خودرو، نیروگاه بادی، صنایع هوا و فضا و صنایع خاص کاربرد دارند.

تولیدات بلبرینگ ZWZ هم در داخل چین و هم در بیش از 100 کشور دیگر در سراسر جهان به فروش می رسد و خدمات ارزش افزوده ای را برای بیش از 20000 مشتری ارائه می کند. در ایران نیز نمایندگی بلبرینگ zwz به شرکت کارپیل اندیش تعلق دارد. تولید، تنها فعالیت این مجموعه نیست و گروه ZWZ خدمات زیر را نیز ارائه می کند.

 • آنالیز آب بندی و دمای بالا / پایین
 • تست گشتاور چرخشی و سرعت بالا
 • اندازه گیری سختی راکول و ویکرز
 • بررسی مشخصات شیار و گردی با استفاده از تجهیزات تیلور هابسون
 • تجزیه و تحلیل ترکیب مواد برای صدور گواهینامه فولاد (طیف سنج)
 • تجزیه و تحلیل ریز ساختار مواد( SEM و میکروسکوپ)
 • تحلیل ارتعاش دورانی
 • تجزیه و تحلیل شیمیایی روغن و گریس

تاریخچه برند

1938 – تأسیس برند ZWZ در دالیان چین

1949 – ZWZ طراحی و تولید اولین بیرینگ صنعتی خود

1954 – طراحی و تولید اولین محصولات بلبرینگ ZWZ خودرویی

2006 – ZWZ توسعه اولین بیرینگ های مخصوص انرژی باد

2011 – تکمیل کارخانه رولبرینگ جدید در دالیان

2011– دریافت جایزه در وزارت صنایع چین

2012 – صادرات بلبرینگ و رولبرینگ خود به آمریکای شمالی

انواع بلبرینگ zwz

بلبرینگ ZWZ، در فاز اولیه تولید، به بیرینگ های خودرویی محدود بود اما به مرور پیشرفت شایانی کرد و وارد صنایع پیشرفته تر گردید. از جمله این صنایع سنگین که امروزه این برند در آنها جزو فعالان و پیشتازان است، می توان به توربین های بادی اشاره داشت.

محصولات ZWZ چیست

دقت عمل بالا در تولید موجب شده تا در حال حاضر انواع مختلف بلبرینگ zwz با استانداردهای معتبر جهانی  ISO/TS16949، ISO14001، QS9000 و ISO9000 تولید شود. انواع تست های مهم آب بندی، دمایی، گشتاور چرخشی و سرعت بالا روی این محصولات انجام می گردد تا محصولات در بالاترین سطح کیفیت به مشتری عرضه گردد. از جمله محصولات عمده این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بلبرینگ شیار عمیق
 • بلبرینگ تماس زاویه ای
 • رولبرینگ مخروطی
 • رولبرینگ استوانه ای

بلبرینگ zwz

ویژگی بیرینگ zwz

از جمله ویژگی های تولیدات این برند می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • حاوی قطر داخلی از 12 تا 150 میلی‌متر
 • دارای قابلیت ساخت سفارشی با کاسه نمدهای ویژه، روانکاری شده و گریس صنعتی
 • حاوی استقامت بالا و تحمل بار زیاد
 • کاربردی برای فعالیت‌های صنعتی و سنگین
 • عرضه مدل های مختلف بلبرینگ zwz برای کاربری‌های متفاوت

ZWZ در ایران

مجموعه کارپیل اندیش با داشتن نمایندگی رسمی و انحصاری بلبرینگ zwz همواره آماده خدمت رسانی به طرفداران این برند، در ایران می باشد. دقت داشته باشید که این مجموعه دارای گواهی بابت این موضوع است و همانند برخی از مجموعه ها، ادعای دروغین در خصوص نمایندگی ندارد.

یکی از نکات مهم خرید بلبرینگ  تشخیص اصالت آن است. نحوه تعیین اورجینال یا فیک بودن کالا راه های متفاوتی دارد که باید از آن آگاهی داشته باشید. در این پادکست، مجموعه کارپیل اندیش که نماینده انحصاری بلبرینگ zwz است، به شما عزیزان راه بررسی اصالت محصولات این برند را توضیح می دهد.

ZWZ در ایران

همچون سایر محصولات وارداتی، قیمت بلبرینگ zwz هم تحت تاثیر نوسانات ارز در ایران می باشد. علاوه بر قیمت گذاری این شرکت بر روی محصولات، سایز بیرینگ هم در قیمت تمام شده آن تاثیرگذار است.هم چنین مجموعه عرضه کننده این محصولات هم عامل دیگری در قیمت می باشد؛ چرا که دلالان، محصولات را با قیمت بالاتری روانه بازار می کنند. بنابراین توصیه ما به شما این است که خرید بلبرینگ را از مجموعه ای همچون کارپیل اندیش که دارای گواهی رسمی بابت نمایندگی این برند می باشد، انجام دهید.

قیمت محصولات zwz

منبع: zwz

سوالات متداول

قیمت بلبرینگ zwz چه مبلغی است؟

با توجه به نوسانات ارز، این قیمت ثابت نیست. شما می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت با شماره 02188562210 تماس بگیرید.

نحوه تشخیص بلبرینگ zwz اصل چیست؟

موارد زیادی برای تعیین این موضوع وجود دارد که مهم ترین آن ها در بسته بندی این بیرینگ قرار دارد. در پادکست موجود در مقاله تمام موارد به ریز شرح داده شده است.